fbpx

O nás

Pánská móda Repablo České Budějovice

repablo-ceske-budejovice-o-nas-prodejna

Vše začalo velkým snem. Jsem obyčejný kluk, který se strašně rád obléká a v podstatě miluje pánskou módu. Mezi mé oblíbené kousky v šatníku patří košile a u nich to vlastně všechno začalo. V Českých Budějovicích, kde žiji, jsem neměl moc příležitostí koupit kvalitní košili za rozumnou cenu. Samozřejmě tady máme super obchody a skvělé značky, ale prostě mi nevyhovovala cena. Zaplatit za  kvalitní košili cenu od 1600 kč do 2900 kč, bylo na mě opravdu hodně. I když jsem velký milovník módy, nerad za ni utrácím zbytečně velké částky. Proto jsem nakupoval převážně na e-shopech,  hlavně tedy na zahraničních, ale samozřejmě jsem zkoušel i ty tuzemské. A opět, ne vždy, jsem byl spokojen. Proto jsem hledal nějakou značku, která by byla pro mě přijatelná a věřte nebo ne, našel jsem ji. Když jsem narazil  na značku REPABLO, zaujala mě hlavně skvělá a široká škála různých netradičních vzorů. To bylo pro mě jako ve snu. A když jsem ještě zjistil cenu, bylo rozhodnuto. V ten moment jsem si řekl: „Ty košile musím přivézt do Českých Budějovic a dát možnost budějčákům nakupovat skvělou kvalitu za super cenu.“ Zbývalo mi jen přesvědčit mou manželku, zda se mnou do tohoto projektu půjde. To se psal měsíc květen roku 2018. V září 2018, jsme prodejnu otevřeli.

Jelikož miluju město ve kterém žiju, tak místo, kde chceme prodejnu otevřít bylo jasné a jediná možnost, která pro mě přicházela do úvahy, bylo otevřít ji v krásném historickém centru našeho města. Ne, že by jsme měli něco proti nákupním centrům, ale chtěli jsem naší prodejně dát osobitého ducha a proto centrum města bylo ideální. I když větší koncentrace nakupujících je v obchodních centrech,  řekl jsem si, že pokud budou zákazníci s námi spokojeni, tak si nás zde určitě najdou a vyrazí z betonových center do krásného úplně jiného centra. Našli jsme krásný prostor v Hroznové ulici, která dle historie města, sloužila vždy jako obchodní ulice.  A v červnu jsme začali prodejnu tvořit. Využili jsme samozřejmě nabídku českého zastoupení značky REPABLO a prodejnu si navrhli do černé a bíle.  Veškerý design prodejny navrhla moje žena a myslím si, že se jí hodně povedla. Postupně jsem začali nakupovat zboží a při otevření prodejny jsme nabízeli 16 druhů košil a po necelých dvou letech, jsme na více jak 70 ti druzích.

V naší nabídce je hlavním partnerem značka REPABLO, ale také jsme přidali i další značky. Postupně jsme přidávali i další sortiment a dnes musím s velkou pokorou říci, že jsme schopni obléknout  muže od hlavy, až k patě. V našem sortimentu máme jak elegantní, tak i volno časovou módu. Kromě košil, které jsou naším hlavním artiklem,  máme v naší nabídce volno časové i elegantní kalhoty,  rifle, společenská i sportovní saka, panské obleky značky LASSAR, svetry, polo trika, kvalitní koženou obuv a doplňky značky KATANA. Jsme sice malý a nezávislý obchod s pánskou módou, ale všechen čas a energii, kterou našemu obchodu věnujeme, se nám vrací v podobě stále vracejících se spokojených zákazníků a za to jsme velmi vděčni a je to i hlavní smysl našeho podnikání. Dělat radost druhým.

V době kdy jsme si mysleli, že se nám opravdu začíná dařit, přišel COVID 19 a my jsme museli naši prodejnu na necelé dva měsíce zavřít. Strašný šok!! První týden jsem byl přesvědčený, že je to náš konec a všechno úsilí je pryč. A tehdy jsem si řekl, že to prostě nevzdáme. Vzpomněl jsem si na všechny důvody proč jsme se ženou začali podnikat, na svůj velký sen,  na všechny ty naše skvělé zákazníky a řekl jsem si, jdi a něco s tím udělej.

Mám velkou zodpovědnost vůči našemu zaměstnanci – naší Šárce a samozřejmě vůči našim zákazníkům, vůči dodavatelům a právě proto jsem začal tvořit tento e-shop. Nedělala ho žádná proti firma. Velkou část odvedl člen naší rodiny Martin, který mi pomohl tento e-shop nastavit, naprogramovat a vlastně dotáhnout do současného stavu. A výsledek si myslím, že stojí za to. Jestli e-shop bude úspěšný bude záležet na nás všech, tedy i na Vás.

Naše kamenná prodejna je znovu otevřena a my jsme ještě přidali online bratříčka a tak začínáme úplně novou etapu. A věřte, jsme za to velmi vděčni. Vždy říkám, vše zlé je pro něco dobré.

Přejeme Vám příjemné nakupování, jak u nás na prodejně, tak i u nás na e-shopu a až pojedete na výlet do Českých Budějovic, tak se za námi  zastavte na prodejně, třeba jen na kafe.

Se vší úctou a pokorou

Vlasta a Iveta Bočkovi a naše sluníčko Šárka

  • Doručení zdarma nad 2 000 kč
  • Infolinka +420 739 574 503
  • Platba kartou na prodejně
  • Taška ke každému nákupu
X